Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Bike Holidays - exclusive bike tours

Full service bike holidays

Jeśli nie jest w Twojej naturze bezpośrednia rywalizacja z numerem przypiętym do kierownicy. Jeśli pomiar czasu, start, meta i intensywne kręcenie nie sprawia Ci już przyjemności. Wreszcie, jeśli lubisz eksplorować, na luźnej nodze w "zaawansowanym chill'oucie" przemierzać kolejne kilometry w towarzystwie Tobie podobnych koneserów górskich ścieżek - sprawdź propozycję Bike Holidays.
Namów kolegów, znajomych, grupę z pracy - zgłoś się do nas, a my zaproponujemy i zrealizujemy skonsultowany z Tobą porządny i ciekawy "trip" po wybornych górskich trasach Sudetów lub Beskidów. Obsługujemy uczestników na różnym poziomie rowerowego wtajemniczenia, zarówno tych z "mocną nogą", jak i tych uznających jazdę jako typową "rekreację na zmęczenie".

 

Transfer / kontakt

Operujemy w rejonach południowej Polski. Naszą bazą w Beskidach jest Istebna (wyjątkowa miejscowość na styku trzech granic), w Sudetach - Stronie Śląskie lub Karpacz. Oczywiście możemy pomóc Wam w organizacji transferu do miejsc docelowych (i z powrotem) oraz wesprzeć Was w podróży z nawet najodleglejszych zakątków świata. Mamy w tym bardzo duże doświadczenie.

Wszelkich informacji dotyczących Bike Holidays udzielamy w korespondencji mailowej (mtbtrophy@gmail.com) lub korzystając z Messenger'a

Hotel

Zakwaterowanie i wyżywienie grupy - tu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi hotelami i/lub pensjonatami, z ktorymi działamy niejednokrotnie ponad 10 lat. Mamy niemal 100% gwarancję jakości wypoczynku, odpowiedniej jakości posiłków i doświadczonej obsługi - a to wszystko wielokrotnie sprawdzone podczas organizacji najstarszych polskich etapowych imprez MTB

Program

By w pełni poczuć "zew kolarskiej natury", by zregenerować umysł, podnieść poziom techniki jazdy i nie zapominając o odpowiedniej regeneracji sugerujemy "TRIPY" trwające od 5 do 7 dni. W zależności o Waszych wymagań, oprócz samej jazdy (co oczywiście jest podstawą) możemy zaoferować dodatkowe atrakcje, np. zwiedzanie największej w kraju, Jaskini Niedżwiedziej, odwiedziny w czeskim Skalnym Mieście, czy eksplorację podziemnych korytarzy kompleksu Osówka w Głuszycy. W ramach regeneracji, oprócz porządnych posiłków, sprawdzonych noclegów, proponujemy profesjonalne, stawiające na nogi po kolarskich trudach - masaże sportowe. Całość "turnusu" jako pamiątkę dokumentujemy na zdjęciach wykonywanych przez BikeLife

Proponowane trasy

Trasy dostosowujemy do wymagań grupy, jej poziomu i możliwości. Z reguły, po pierwszym dniu jazdy jesteśmy w stanie określić skład osobowy poszczególnych "podgrup" - wszystko po to, by wyciągnąć z terenu możliwie dużo, by cieszyć się jazdą, jej każdą chwilą. 
Teren, na którym działamy mamy bardzo dokładnie objeżdżony, na bieżąco weryfikowany. Beskid Śląski i Żywiecki - tu działamy już półtorej dekady, tworzymy i wciąż organizujemy imprezę Beskidy MTB Trophy. Sudety - w tym przypadku operujemy od Stronia Śląskiego (wschód) poprzez Góry Sowie do Szklarskiej Poręby i Świeradowa (zachód) - tu jesteśmy od 2001 roku organizując historyczne już edycje serii MTB Marathon i najstarszą polską etapówkę MTB - Sudety MTB ChallengeZa całość projektu odpowiadają nieprzypadkowi ludzie, od ponad 30 lat "połączeni z kolarskim siodłem" - Grzegorz Golonko oraz Michał Kowalski.
Partner Partner Partner Partner