Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zalicz kultowe etapówki MTB i odbierz tytuł KING / QUEEN of the Mountain

Sudety MTB Challenge, data imprezy: 25-29.07.2022

Szesnastą edycję imprezy dedykujemy pasjonatom i koneserom kolarstwa górskiego – dla Was przygotowaliśmy dwa warianty przejazdu – „Classic” (etap trwający ok. 4 godzin dziennie) oraz wersja skrócona – „Lite” stanowiąca ok. 65-70% długości i czasu opcji podstawowej. Odpowiednio zaplanowane przejazdy, godziny startu, rozmieszczenie bufetów i punktów medycznych umożliwiają komfortową jazdę na każdym poziomie sportowym. Być może najistotniejszym elementem, z którego Sudety MTB Challenge są rozpoznawalne w kilkudziesięciu krajach świata (od Nowej Zelandii i Australii po Hiszpanię i Francję, od Belgii i Szwajcarii  po RPA i Kanadę) są odpowiedniej jakości trasy, to one są wizytówką imprezy. Każda edycja trzyma godny i rozpoznawalny  poziom, dodatkowo wzbogacany o nowe odcinki. Przyjedź, sprawdź i „rozdziewicz” je pod koniec lipca.

Mouflon Tracks, data imprezy: 27-29.05.2022

Nowa i niespotykana w Polsce formuła imprezy – etapowy wyścig MTB przebiegający w ponad połowie tras po wyselekcjonowanych i dedykowanych „single track’ach”.
...
Wystartuj, dojedź do mety każdej z trzech imprez, a my nagrodzimy Cię wyjątkową nagrodą - jesteś zainteresowany, odezwij się do nas

Beskidy MTB Trophy, data imprezy: 23-26.06.2022

Czternaście lat temu zaproponowaliśmy miłosnikom MTB zupełnie nową jakość: jedna miejscowość, 4 etapy, zminimalizowana logistyka, niepowtarzalne okoliczności przyrody i absolutnie żadnych kompromisów w kwestii tras. Dzięki Trophy wielu ludzi zmieniło swój punkt widzenia na ten sport. Pokazaliśmy wielu zawodnikom z całego świata, co do zaoferowania ma Polska w kwestii MTB. To jest formuła, której trzymamy się do dziś. Będziemy ona przyświecać nam także od 23 do 26 czerwca 2022, kiedy to odbędzie się kolejna odsłona naszego wyścigu.  
Partner Partner Partner Partner