Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Sudety MTB Challenge 2023

Ponad 20 lat doświadczeń

Kolejna odsłona Sudety MTB Challenge, imprezy nieprzerwanie organizowanej od 2005 roku  przeprowadzona zostanie na wyjątkowych trasach polsko-czeskiego pogranicza, trzymających odpowiedni balans pomiędzy wymagającymi sekcjami technicznymi, niekończącymi się singlami, a transferowymi drogami szutrowymi i widokowymi duktami. Istotnym elementem kolejnej edycji zawodów będzie ograniczona do niezbędnego minimum logistyka etapowa. Dwie miejscowości - Stronie Śląskie (baza zawodów) oraz oddalony o 6 km Lądek Zdrój będą jedynymi punktami startu i mety imprezy. Unikamy utrudnień i zbędnego zamieszania związanego z przemieszczaniem się pomiędzy etapami, tym samym zwiększamy komfort i czas na odpowiednią regenerację oraz odpoczynek.

Trasy 2023!

XIX edycję imprezy dedykujemy pasjonatom i koneserom kolarstwa górskiego – dla Was przygotowaliśmy dwa warianty przejazdu – „classic” (etap przeciętnie trwający ok. 3 godzin dziennie) oraz wersja skrócona – „adventure” stanowiąca ok. 65-70% długości i czasu opcji podstawowej. Odpowiednio zaplanowane przejazdy, godziny startu, rozmieszczenie bufetów i punktów medycznych umożliwiają komfortową jazdę na każdym poziomie sportowym.
 

MIX wszystkiego dobrego

Najistotniejszym elementem, z którego Sudety MTB Challenge są rozpoznawalne w kilkudziesięciu krajach świata (od Nowej Zelandii i Australii po Hiszpanię i Francję, od Belgii i Szwajcarii  po RPA i Kanadę) są odpowiedniej jakości trasy, to one są wizytówką imprezy. ZAPEWNIAMY i GWARANTUJEMY – 19-ta edycja będzie trzymała godny i rozpoznawalny poziom wzbogacony o nowe odcinki, które zostaną przez Was „rozdziewiczone” w ostatni tydzień lipca 2023.

Pakiet startowy

Opłata startowa zawiera serwis i obsługę, które umożliwiają klasyczny udział w imprezie. Oznakowanie, zabezpieczenie trasy, pomiar czasu czy dostęp do bufetów, a także wiele innych świadczeń gwarantujemy w standardzie. Dodatkowe elementy pakietu startowego podniosą komfort uczestnictwa i sprawią, iż każdy kolejny kilometr trasy będzie na dłużej pozostawał w pamięci. Warto przynajmniej raz w roku odłączyć się od codzienności i przełączyć się w tryb "Bike and Ride".

Ty jedziesz, my zajmujemy się resztą!

Aby zapewnić naszym zawodnikom najlepsze warunki do regeneracji, oferujemy szereg udogodnień, które pozwolą im na skupieniu się jedynie na jeździe i odpoczynku. Sen to potężna broń i najlepszy znany “legalny doping”. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy ofertę noclegów w hotelach o wysokim standardzie. Nie będziesz musiał martwić się o transfery, ponieważ zapewniamy transport do i z twojego miejsca zakwaterowania. Kolejny krok to odżywianie. Aby być gotowym na kolejny dzień ścigania, musisz uzupełnić utracone kalorie i wartości odżywcze. Oferowane przez nas wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i bufety) pozwolą Ci na zgromadzenie odpowiednich zasobów energetycznych. Nasi doświadczeni masażyści będą na Ciebie czekać po każdym etapie, gotowi by „naprawić” Twoje zmęczone ciało. Ale nie tylko zawodnik wymaga odpowiedniej opieki podczas wymagającego wyścigu.  Na Twojego "dwukołowego rumaka" czeka w gotowości nasza ekipa serwisowa. „Magicy”, „niewiarygodne”, „nie ma dla nich rzeczy niemożliwych” – to można usłyszeć od zawodników, którzy odbierają od serwismenów swój sprzęt po „terapii”. Podsumowując, jedynym czym musisz się zajmować, to jazda. Cała reszta należy do nas.
Partner Partner Partner Partner