Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Przygotuj się do startu w 19 edycji: 24 - 28 lipca 2023

Na przestrzeni półtorej dekady impreza ewaluowała na kilku płaszczyznach. Niezmiennie aktualnym i strategicznym elementem odróżniającym tę imprezę od kolejnych później powstałych jest jakość tras. Od lat staramy się wynajdywać wyjątkowe, wielokrotnie niedostępne dla „normalnych ludzi”, czasami tworzone od nowa leśne ścieżki, single, techniczne odcinki. Działamy wyłącznie w górach, ich eksploracja dodaje nam wciąż nowej energii. Kolarstwo MTB to jest właśnie to, co kręci nas od ponad ćwierć wieku. Przyroda, pokonywanie naturalnych trudności terenowych, ale także otoczenie, odpowiednia sceneria i właściwe towarzystwo - tego nie można podrobić. Albo to lubisz i oddajesz temu serce, albo … dla nas nie ma alternatywy, to nasze życie, pasja i nieodzowny element prawie każdego dnia.
 
030_18K2738

Imprezom poświęcamy dużo czasu i energii, sami jeździmy, sprawdzamy i analizujemy absolutnie wszystkie elementy przyszłych zawodów. Każdy uczestnik ma 100% gwarancji, iż nasze koło przejechało po singlu, ścieżce czy technicznym zjeździe, podejście (takie też się zdarzają) umożliwiające dotarcie/połączenie z kolejnym ciekawym odcinkiem zawsze nosi ślady naszych butów. Do wyizolowania swojego DNA potrzebujemy trzech elementów: rower, pasja, góry.  
Jeśli identyfikujesz się z naszymi wartościami – bądź pewien, że ten pożyteczny „rowerowy wirus” będzie tylko wzmacniał Twój organizm. Zapraszamy! 18 edycja rusza 25 lipca i przez 5 dni gwarantujemy jazdę na porządnym górskim poziomie. Formularz ZGŁOSZENIOWY jest tu
Partner Partner Partner Partner