Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
29.07-02.08.2019
CZAS DO STARTU:

Jedź mocno, odpoczywaj jeszcze mocniej!

Sześć dni wystawi na próbę twoją fizyczną i mentalną wytrzymałość. Jedna z fundamentalnych zasad kolarstwa mówi, że jeśli chcesz jeździć szybko i mocno, to musisz odpoczywać jeszcze mocnej. Aby zapewnić naszym zawodnikom najlepsze warunki do regeneracji, oferujemy szereg udogodnień, które pozwolą im na skupieniu się jedynie na jeździe i odpoczynku.

1-Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-09-25 095859

Sen to potężna broń i najlepszy znany “legalny doping”. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy ofertę noclegów w hotelach o wysoki m standardzie. Nie będziesz musiał martwić się o transfery, ponieważ zapewniamy transport do i z twojego miejsca zakwaterowania. Spakuj swoją torbę, zostaw ją w wyznaczonym punkcie, oddaj rower do strzeżonego bike parku, a później połóż się w wygodnym łóżku i odpoczywaj.

EZ3A5226

Kolejny krok to odżywianie. Aby być gotowym na kolejny dzień ścigania, musisz uzupełnić utracone kalorie i wartości odżywcze. Oferowane przez nas wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i bufety) nie pozwolą na to, byś „złapał bombę”. Świeże owoce i warzywa, płatki i ziarna, pieczywo, mięso, strączki, nabiał i słodycze będą na ciebie czekać od kolacji przed pierwszym etapem aż do końca wyścigu.

Jak mawia ludowe przysłowie – noga wypoczęta, a noga zmęczona - to są dwie różne nogi. Spytajcie jakiegokolwiek zawodowca, a powie wam, że nic tak dobrze nie robi na zmęczone kończyny, jak odpowiedni masaż. Nasi doświadczeni masażyści będą na Was czekać po każdym etapie, gotowi by „naprawić” wasze zmęczone ciała. 

MTBCH_2014_etap_I_215_18K0181

Ale nie tylko zawodnik wymaga odpowiedniej opieki podczas wymagającego wyścigu, jakim jest Sudety MTB Challenge. Ciężki teren „nadwyręży” Twój rower, a to może od czasu do czasu zakończyć się defektem. Jeśli zdarzy się to właśnie Tobie – nie załamuj się. Ekipa serwisowa Sudety MTB Challenge to prawdziwa legenda. „Magicy”, „niewiarygodne”, „nie ma dla nich rzeczy niemożliwych” – to można usłyszeć od zawodników, którzy odbierają od serwismenów swój sprzęt po „terapii”.

 

_18K2102

 

Podsumowując, jedynym czym musisz się zajmować, to jazda. Cała reszta należy do nas.